Kladivo vrtací akumulátorové Share 20V, EXTOL INDUSTRIAL 8791819
Kladivo vrtací akumulátorové Share 20V, bez aku a nabíječky, SDS+, 1,7J, akumulátor 20V Li-ion, kapacita baterie 2000mAh
úchyt SDS-plus, síla úderu 1,71
Množství
Vyprodáno
Kladivo vrtací akumulátorové Share 20V, bez aku a nabíječky, SDS+, 1,7J, EXTOL INDUSTRIAL 8791819
  • pro SDS plus vrtáky a sekáče
  • 4 pracovní režimy: vrtání, vrtání s příklepem, sekání s polohováním a sekání s aretací sekáče
  • LED osvětlení se zpožděným vypnutím
  • akumulátor má indikaci nabití a lze jej použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
akumulátor 20V Li-ion
kapacita baterie 2000mAh
úchyt SDS-plus
síla úderu 1,7J
Max. vrtání do dřeva 28mm
Max. vrtání do betonu 22mm
Max. vrtání do oceli 13mm
nabíjení baterie cca 55min
extra prokluzovací spojka
hmotnost s aku. 2,3kg
Příslušenství
Nabíječka akumulátorů...
uvodni-stranka
Nabíječka akumulátorů 20V/4A, EXTOL PREMIUM 8891892
Nabíječka akumulátorů 20V/4A pro 8891881 a 8891882 (akumulátor)
Akumulátor 20V, pro aku...
  • -4%
akumulatory
Akumulátor 20V, pro aku nářadí, EXTOL PREMIUM 8891881
Akumulátor 20V, 2Ah, Li-ion pro 88918xx
Akumulátor 20V, 4Ah,...
  • -4%
akumulatory
Akumulátor 20V, 4Ah, Li-ion, pro aku nářadí, EXTOL PREMIUM 8891882
Akumulátor 20V, 4Ah, Li-ion pro 88918xx
Nabíječka akumulátorů...
Nabíječka akumulátorů Share20V/2,4A, EXTOL PREMIUM 8891893
Nabíječka akumulátorů Share20V/2,4A.
chat Recenze (0)
Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.
Mohlo by se vám také líbit
Brusný papír, P80, Ø150mm,...
brusny-papir
Brusný papír, P80, Ø150mm, Extol Premium 8803583
Brusný papír na s. zip Ø150mm s otvory, P80, 10ks
Kleště ploché, 160mm, Extol...
kleste
Kleště ploché, 160mm, Extol Premium 8813146
Kleště ploché, 160mm Tvrzené čelisti Uhlíková ocel s vysokým stupněm tvrdosti
Metr svinovací pogumovaný,...
  • -11%
svinovaci-metry
Metr svinovací pogumovaný, 10m/25mm, Extol Premium 8821039
Metr svinovací pogumovaný, 10m/25mm, 1xbrzda Extra malý rozměr krabičky, která šetří místo v kapse
Metr svinovací, 3m, šířka...
  • -11%
svinovaci-metry
Metr svinovací, 3m, šířka pásu 19mm, FORTUM 4780203
Metr svinovací, 3m, šířka pásu 19mm
Kleště kombinované, 200mm,...
kombinovane-kleste
Kleště kombinované, 200mm, Extol Craft 7014
Kleště kombinované, 200mm
Brusný kotouč 200x16x25mm,...
  • -20%
brusne-kotouce
Brusný kotouč 200x16x25mm, zrnitost P36, Extol Premium 8898414
Brusný kotouč průměr 200mm, průměr díry 16.0mm, tloušťka 25mm, zrnitost P36
Pistole lepící tavná AKU,...
  • -15%
aku-naradi
Pistole lepící tavná AKU, pr.7,2mm, EXTOL PREMIUM 8891500
Řezačka na polystyren s...
  • -17%
pily-33
Řezačka na polystyren s příslušenstvím, 5V/2A, Extol Craft 417240
5V=/2000mA, drát na řezání (délka x průměr): 170 x 0,2mm, nůž (délka x průměr): 98 x 1,2mm, gravírovací hrot (délka x průměr): 34 x 1-3mm, délka přívodního kabelu 1,8m