Kladivo vŕtacie akumulátorové Share 20V, EXTOL INDUSTRIAL 8791819
Kladivo vŕtacie akumulátorové Share 20V, bez aku a nabíjačky, SDS+, 1,7J, akumulátor 20V Li-ion, kapacita batérie 2000mAh
úchyt SDS-plus, sila úderu 1,71
Množstvo
Vypredané
Kladivo vŕtacie akumulátorové Share 20V, bez aku a nabíjačky, SDS+, 1,7J, EXTOL INDUSTRIAL 8791819
  • pre SDS plus vrtáky a sekáče
  • LED osvetlenie s oneskoreným vypnutím
  • akumulátor má indikáciu nabitia a je možné ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE20V
akumulátor 20V Li-ion
kapacita batérie 2000mAh
úchyt SDS-plus
sila úderu 1,7J
max. vŕtanie do dreva 28mm
max. vŕtanie do betónu 22mm
max. vŕtanie do ocele 13mm
nabíjanie batérie cca 55min
extra preklzávacia spojka
hmotnosť s aku.  2,3kg
Príslušenstvo
Nabíjačka akumulátorov...
uvodna-stranka
Nabíjačka akumulátorov 20V/4A, EXTOL PREMIUM 8891892
Nabíjačka akumulátorov 20V/4A pre 8891881 a 8891882 (akumulátor)
Akumulátor 20V,  pre aku...
  • -4%
akumulatory
Akumulátor 20V, pre aku náradie, EXTOL PREMIUM 8891881
Akumulátor 20V, 2Ah, Li-ion pre 88918xx
Akumulátor 20V, 4Ah,...
  • -4%
akumulatory
Akumulátor 20V, 4Ah, Li-ion, pre aku náradie, EXTOL PREMIUM 8891882
    Akumulátor 20V, 4Ah, Li-ion pre 88918xx
Nabíjačka akumulátorov...
Nabíjačka akumulátorov Share20V/2,4A, EXTOL PREMIUM 8891893
 Nabíjačka akumulátorov Share20V/2,4A.
chat Recenzie (0)
Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.
Mohlo by sa vám tiež páčiť
Kotúč rezný na kov 5ks...
  • -11%
na-kov-722
Kotúč rezný na kov 5ks 150x1.6mm, Extol Craft 106930
  Kotúč rezný na kov 5ks, 150x1,6mm Kotúče sú vyrobené v súlade s európskymi bezpečnostnými normami EN 12413.
Sada nožov 2ks, pre...
Remeň pre elektrický hoblík...
nahradne-suciastky
Remeň pre elektrický hoblík 8893404, Extol Premium
Remeň pre elektrický hoblík 8893404
Kufor na náradie plastový,...
  • -15%
brasne-stoliky-a-police
Kufor na náradie plastový, 547x271x278mm, Extol Premium 8856081
  hliníkové zámky, hliníková rukoväť, vrchné veko z pevného polykarbonátu
Brúsny papier, P80,...
brusny-papier
Brúsny papier, P80, Ø115mm, 10ks, Extol Premium 8803535
Brúsny papier na suchý zips Ø115mm, P80, 10ks
Tyčinky tavné, pr.7,2mm,...
tavne-tycinky
Tyčinky tavné, pr.7,2mm, dĺžka 100mm, Extol Craft 9912
Tyčinky tavné čierne 12ks, pr.7,2mm, dĺžka 100mm
Hlavice nástrčné so...
  • -3%
bity-a-nadstavce
Hlavice nástrčné so 6-hrannou stopkou 1/4“, 8-dielna sada, Extol Craft
Hlavice nástrčné so 6-hrannou stopkou 1/4“, 8-dielna sada
Oceľové kefky ručné...
drotene-kefy
Oceľové kefky ručné plastová rukoväť 3-dielna sada, Extol Craft 1848
3-dielna sada, 2x pomosadznená, 1x oceľová, celková dĺžka 220/175mm, dĺžka x výška osadenia 85x14/30x14mm