Patky pro dřevěné schody 2 ks DSS S-1 TDSS10013
27_5907572703405
Dodání do 7-10 dnů
Patky pro žebřík k půdním schodům OMAN.
Množství
Dostupnost 5-7 dní
Technické parametry produktu
  • 0.2 kg
27_5907572703405
Údajový list
Hmotnost
0.2 kg
Číslo celního sazebníku
chat Recenze (0)
Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.
Mohlo by se vám také líbit
Vymezovací podložka...
prislusenstvi-280
Vymezovací podložka soklových lišt 8mm, 50 ks
tloušťka 8mm
Půdní schody OMAN MINI...
  • -24%
oman-mini
Půdní schody OMAN MINI TERMO 80X70 H265 FSC TSS30110
Půdní schody Oman Mini jsou ideálním řešením půdního výlezu pro prostory kde je málo místa. Tyto skládací půdní schody slouží jako jednoduchý, praktický a zateplený výlez do půdních prostor. Schody Mini mají zateplené 26mm silné víko, které je z pohledové strany opatřeno bílou HDF deskou. Víko je...
Půdní schody OMAN SOLID...
  • -18%
oman-s-kovovym-zebrikem
Půdní schody OMAN SOLID POLAR 140X70 H280 FSC TSS30104
Ukončovací profil omítky,...
prislusenstvi-280
Ukončovací profil omítky, 6mm, délka 2m – DELÍCI PROFIL
tloušťka profilu: 6 mm, rozměr tkaniny: 100 mm, typ tkaniny: VERTEX, délka: 2m
Půdní schody OMAN SOLID...
  • -14%
oman-s-kovovym-zebrikem
Půdní schody OMAN SOLID TERMO 120X55 H280 FSC TSS30063
Půdní schody Oman Solid Termo jsou dodávány včetně příslušenství a to za výhodnou cenu. Jedná se o základní provedení schodů OMAN Solid s izolací víka 20 mm. Tyto skládací půdní schody slouží jako jednoduchý, praktický a zateplený výlez do půdních prostor. Schody Solid Termo mají zateplené 26 mm...
Půdní schody Polar Extreme...
  • -20%
schody-minka
Půdní schody Polar Extreme 120x60 H280
Zateplené půdní schody Polar Extreme se sílou izolace 80mm patří mezi nejlépe izolované schody. Jsou vhodné k výlezu do půdních prostor v rodinných domech, a všude tam, kde je kladen důraz na tepelně izolační vlastnosti schodů. Půdní schody mají celodřevěnou konstrukci, a jsou sestaveny ze třech...
Půdní schody OMAN FLEX...
  • -20%
oman-s-nuzkovym-zebrikem
Půdní schody OMAN FLEX TERMO 90X70 H290 FSC TSS30146
Vymezovací podložka...
Vymezovací podložka soklových lišt 3mm, 50 ks
tloušťka 3mm