Krycí lišta 120x70 DSS LM-1 TDSS10003, Oman
27_5907572700466
Dodání do 7-10 dnů
Množství
Dostupnost 5-7 dní
Technické parametry produktu
Velikost 120x70 cm
Hmotnost 1 kg
27_5907572700466
Údajový list
Velikost
120x70 cm
Hmotnost
1 kg
Číslo celního sazebníku
Ke stažení
Montážní návod
Stáhnout (491.03kB) Krycí lišta Oman
chat Recenze (0)
Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.
Mohlo by se vám také líbit
Půdní schody protipožární...
  • -24,5%
protipozarni-schody-oman
Půdní schody protipožární OMAN EI45 POLAR 130X70 H280 FSC TSS30283
DACHER SMART 120, difúzní...
  • -12%
difuzne-folie
DACHER SMART 120, difúzní fólie, 1,5x50m
Rohová lišta AL S TKANINOU,...
  • -11%
prislusenstvi-280
Rohová lišta AL S TKANINOU, tkanina vertex R96, 2,5m
rozměr tkaniny: 100/100mm, typ tkaniny: VERTEX 120g, délka: 2,5m
DACHER OPTIMA 135, difúzní...
  • -12%
difuzne-folie
DACHER OPTIMA 135, difúzní fólie, 1,5x50m
Rohová lišta AL S TKANINOU,...
prislusenstvi-280
Rohová lišta AL S TKANINOU, Vertex tl. 0,35
typ: PROFI, rozměr tkaniny: 100/100m, typ tkaniny: Vertex tl. 0,35, délka: 2,5m
Ukončovací profil omítky,...
Ukončovací profil omítky, 6mm, délka 2m – DELÍCI PROFIL
tloušťka profilu: 6 mm, rozměr tkaniny: 100 mm, typ tkaniny: VERTEX, délka: 2m
Kovové madlo 560MM DSS P-2...
  • -6%
prislusenstvi-oman
Kovové madlo 560MM DSS P-2 TDSS10006
Půdní schody MAXI PLUS 120X60
  • -16%
oman-zero-gravity
Půdní schody MAXI PLUS 120X60
Půdní schody Maxi Plus se vyznačují součinitelem přenosu tepla 0,7 W / m² * K, díky čemuž jsou ideální pro všechny podmínky a současně přispívají ke snižování nákladů spojených s vytápěním domu nebo bytu. Schody Maxi Plus jsou vybaveny madlem Zero Gravity - to usnadňuje vstup do podkroví, pevným...