L-kľúče TORX, sada 9ks, T10-15-20-25-27-30-40-45-50
Množstvo
Skladom
L-kľúče TORX, 9-dielna sada, T10-50, Extol Craft 66011
L-kľúče TORX
9-dielna sada
T10-15-20-25-27-30-40-45-50
s dierkou na kratšej strane L-kľúča
● praktický plastový držiak pre lepšiu organizáciu kľúčov
chat Recenzie (0)
Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.
Mohlo by sa vám tiež páčiť
Nôž univerzálny olamovací,...
noze-olamovacie
Nôž univerzálny olamovací, 18mm, zásobník na 3 brity, Extol Premium 80041
 Nôž univerzálny olamovací, 18mm, zásobník na 3 britykovová výstuž, pogumovaný, Auto-lock
Kotúč rezný diamantový...
  • -15%
na-beton
Kotúč rezný diamantový segmentový 150mm suché rezanie, Extol Craft 108813
Kotúč rezný diamantový segmentový, 150mm, suché rezanie
Kotúč lamelový 125x22,2mm,...
  • -11%
lamelove-kotuce
Kotúč lamelový 125x22,2mm, P100, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL 8803430
Kliešte štikacie bočné...
stikacie-klieste
Kliešte štikacie bočné 160mm, Extol Craft 7038
Kliešte štikacie bočné, 160mm
Miešadlo pozinkované,...
miesadlo
Miešadlo pozinkované, 6-hranný úchyt, okrúhly drôt, pr.80x400mm, 700553
Miešadlo pozinkované, 6-hranný úchyt, okrúhly drôt, pr.80x400mm
Dláto 20mm, Extol Premium...
hobliky-a-dlata
Dláto 20mm, Extol Premium 8812320
Dláto Cr-V, 20mm s drevenou rukoväťouúderová plocha s kovovým krúžkom
Píla kotúčová 1200W, 160mm,...
  • -18%
okruzne
Píla kotúčová 1200W, 160mm, Extol Premium 8893005
Výkonná píla určená na priame rezy v dreve a rôznych lisovaných doskách až do hĺbky 55mm a so sklonom do 45°. S použitím príslušných rezných kotúčov je ňou možné rezať aj plasty a neželezné kovy.
Pílka na drevo, 400mm,...
  • -8%
pily-rucne
Pílka na drevo, 400mm, Extol Craft 70076
 Pílka na drevo, 400mm