Podkrovný výlez WS POLAR 70X55 FSC TWS10019
27_5907572762327
Izolovaný podkrovný poklop s dreveným rámom je určený na prístup do podkrovných priestorov. Pôdny poklop je vybavený 80 mm hrubou izoláciou, dvojitým tesnením a patentovaným zámkom, stačí ho zaklapnúť a poklop sa uzamkne. Tento podkrovný poklop má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a 4. najvyššiu triedu tesnosti.
Množstvo
Vypredané
Technické parametre produktu
Veľkosť 70x55 cm
Výška rámu 11 cm
Šírka rámu 3 cm
Bezpečnostná norma EN 14975
Záruka 3 roky
Materiál ihličnaté drevo
Hrúbka tepelnej izolácie 8 cm
Šírka veka 8,6 cm
Tesnenie ano
Farba veka biela
Súčiniteľ prestupu tepla 0,36 W/m²K
Hmotnosť 20 kg
27_5907572762327
Údajový list
Veľkosť
70x55 cm
Šírka veka
8,6 cm
Hrúbka tepelnej izolácie
8 cm
Farba veka
biela
Výška rámu
11 cm
Hmotnosť
20 kg
Číslo colného sadzobníka
Šírka rámu
3 cm
Bezpečnostná norma
EN 14975
Záruka
3 roky
Materiál
ihličnaté drevo
Tesnenie
ano
Súčiniteľ prestupu tepla
0,36 W/m²K
chat Recenzie (0)
Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.
Mohlo by sa vám tiež páčiť
Mlynárske schody so...
  • -31%
mlynarske-schody-minka
Mlynárske schody so zábradlím FLEXI 325x60, borovica
Podkrovné schody OMAN TERMO...
  • -24%
oman
Podkrovné schody OMAN TERMO PS 110X70 H280 FSC TSS30174
Drevené skladacie podkrovné schody Oman Termo Ps sa dodávajú s príslušenstvom za výhodnú cenu. Toto je základná verzia schodov OMAN s 20 mm izoláciou veka. Tieto skladacie podkrovné schody slúžia ako jednoduchý, praktický a izolovaný prístup do podkrovných priestorov. Schody Termo PS majú...
Podkrovné schody...
  • -22%
protipoziarne-schody-oman
Podkrovné schody protipožiarne OMAN EI45 120X60 H280 FSC TSS30272
Protipožiarne podkrovné schody s ochranou 45 min sú Oman EI45. Tieto skladacie podkrovné schody slúžia ako jednoduchý, praktický a izolovaný východ do podkrovných priestorov, kde sa vyžaduje požiarna odolnosť. Požiarne schody EI45 majú izolované veko s hrúbkou 66 mm, ktoré je z oboch strán...
Sklovláknitá armovacia...
  • -10%
armovacie-mriezky
Sklovláknitá armovacia mriežka VERTEX R117, 1,0 x 10m, 145 g/m²
názov: VERTEX R117,  Farba tkaniny+potlače: biela+ modrá ,  Plošná hmotnosť : 145 g/m²,  rozmer oka: 4,0 x 4,5 mm,  rozmer: 1,0 x 10m
Vymedzovacia podložka...
prislusenstvo-280
Vymedzovacia podložka soklových líšt 5mm, 50 ks
hrúbka  5mm
Podkrovné schody...
  • -24,5%
protipoziarne-schody-oman
Podkrovné schody protipožiarne OMAN EI45 POLAR 120X60 H280 FSC TSS30280
Ukončovací profil omietky,...
prislusenstvo-280
Ukončovací profil omietky, 6mm, dížka 2m – DELIACI PROFIL
hrúbka profilu: 6 mm,  rozmer tkaniny: 100 mm, typ tkaniny: VERTEX,  dĺžka: 2m
Podkrovné schody OMAN EXTRA...
  • -22%
oman
Podkrovné schody OMAN EXTRA 120X55 H280 FSC TSS30028
Drevené skladacie podkrovné schody Oman Extra sa dodávajú s príslušenstvom za výhodnú cenu. Tieto sklápacie podkrovné schody slúžia ako jednoduchý, praktický a izolovaný prístup do podkrovných priestorov. Schody Extra majú izolované veko s hrúbkou 46 mm, ktoré je na čelnej strane ukončené bielou...