Podkrovné schody OMAN FLEX TERMO 110X60 H290 FSC TSS30135
27_5907572704112
Dodanie do 7-10 dní
Nožnicové podkrovné schody Oman Termo sú veľmi obľúbené podkrovné schody. Sú obľúbené pre svoje jednoduché používanie. Vďaka nožnicovému rebríku sa schody dajú ľahko vysunúť na výstup do podkrovia a potom zasunúť na zatvorenie schodov. Nožnicový rebrík sa vysúva a zasúva ako harmonika. Tieto výsuvné schody do podkrovia slúžia ako jednoduchý, praktický a izolovaný prístup do podkrovia. Nožnicový rebrík má izolované veko s hrúbkou 26 mm, ktoré je obložené bielou doskou HDF. Veko je izolované 20 mm polystyrénom.
Množstvo
Dostupnosť 5-7 dní
Súčiniteľ prechodu tepla U = 1,22 W/m2*k.
Technické parametre produktu
Veľkosť 110x60 cm
Šírka veka 26 mm
Hrúbka tepelnej izolácie 20 mm
Farba veka biela
Výška rámu 135 mm
Šírka rebríka 390 mm
Šírka schodu 345 mm
Hĺbka schodu 80 mm
Radius otvorenia 220 / 225 / 230 / 245 cm
Maximálna výška rebríka 290 cm
Materiál rebríka kov
Hmotnosť 32.5 kg
27_5907572704112
Údajový list
Veľkosť
110x60 cm
Šírka veka
26 mm
Hrúbka tepelnej izolácie
20 mm
Farba veka
biela
Počet dielov rebríka
10
Výška rámu
135 mm
Šírka rebríka
390 mm
Šírka schodu
345 mm
Hĺbka schodu
80 mm
Radius otvorenia
220 / 225 / 230 / 245 cm
Maximálna výška rebríka
290 cm
Materiál rebríka
kov
Hmotnosť
32.5 kg
Číslo colného sadzobníka
Súčiniteľ prestupu tepla
1,22 W/m²K
Na stiahnutie
Bezpečnostné varovanie
Stiahnuť (17.85MB) Podkrovné schody Oman
FSC certifikácia
Stiahnuť (646.77kB) FSC certifikácia Oman
Vyhlásenie o tepelnej izolácii
Stiahnuť (209.31kB) Podkrovné schody Oman 26
chat Recenzie (0)
Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.
Mohlo by sa vám tiež páčiť
Podkrovné schody OMAN EXTRA...
  • -22%
oman
Podkrovné schody OMAN EXTRA 120X70 H280 FSC TSS30030
Drevené skladacie podkrovné schody Oman Extra sa dodávajú s príslušenstvom za výhodnú cenu. Tieto sklápacie podkrovné schody slúžia ako jednoduchý, praktický a izolovaný prístup do podkrovných priestorov. Schody Extra majú izolované veko s hrúbkou 46 mm, ktoré je na čelnej strane ukončené bielou...
Podkrovné schody OMAN FLEX...
  • -18%
oman-s-noznicovym-rebrikom
Podkrovné schody OMAN FLEX TERMO 80X60 H290 FSC TSS30143
STROTEX AL 180g, parotesná...
  • -33%
parotesne-folie
STROTEX AL 180g, parotesná fólia 1,5x50m
Šablóna na prenášanie...
ostatne
Šablóna na prenášanie kontúr s magnetmi, 256mm, EXTOL PREMIUM, 8825120
Podkrovné schody...
  • -22%